אודות אלקלעי בכר ושות’

>אודות אלקלעי בכר ושות’
אודות אלקלעי בכר ושות’ 2018-10-24T15:12:35+00:00

משרדנו הינו משרד בוטיק אשר מיזג את הפעילות של משרדו של עוה”ד בכר ומשרדו של עוה”ד אלקלעי, בשנת 2012.

התמחותו של עו”ד אלקלעי הינה בתחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית, בתחום הנזיקין והביטוח.

התמחותו של עוה”ד בכר הינה בתחום המקרקעין, מיסוי מקרקעין ודיני עבודה.

אנו מעניקים ללקוחותינו ייצוג בפני כל הערכאות המשפטיות (מבית משפט השלום ועד בית המשפט העליון) וכן במסגרת הליכי גישור, הליכי בוררות, הליכים בפני משרדי ממשלה שונים, מיסוי מקרקעין, ביטוח לאומי וכיוצ”ב.

עולם המשפט מתפתח ומשתנה מידי יום ואנו שמים דגש על מקצועיות, התמקצעות, דינמיות וחדשנות בתחומים בהם אנו עוסקים ועל כן אנו נדע למצות את מלוא זכויותיכם, באופן שתיטיב עמכם באופן המקסימלי.

אנו שמים דגש על הצד המקצועי, אך לא שוכחים את הטיפול האישי והישיר בלקוח. ברור לנו כי הלקוח מצוי במצב של “חוסר ידיעה משפטית” ואנו עושים הכל על מנת להסביר, לכוון, להנחות ובעיקר להיות מורה הנבוכים שלו בהליך המשפטי, תוך התאמת ההליכים לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

לזכות עורכי הדין ממשרדנו נזקפות הצלחות משפטיות מרשימות ותקדימים חשובים בתחומי התמחותו ובשל התנהלותו של המשרד, הישגיו ומקצועיותו, זוכה הוא להערכה בקרב לקוחותיו, הקולגות ואף בקרב השופטים בפניהם הם מופיעים.

אנו יודעים כי מעבר לכל ענייו משפטי יש צורך ביצירת “קשר אמון” בין עוה”ד ללקוח. הינכם מוזמנים לקבוע עמנו פגישה ללא כל התחייבות.

כמו כן באתר זה תוכלו לקבל מעורכי הדין תשובות לשאלותיכם וכן קבלת ייעוץ ראשוני.

הבהרה: כל המידע המצוי באתר זה הינו כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו או המלצה לנקיטת הליכים ו/או הימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מהאתר ו/או מפעיליו כל אחריות.

עו”ד בועז אלקלעי

עו״ד דודי בכר

 
צור קשר
close slider